Produkty

Najkvalitnejšie prepravné vozíky

Naše prepravná vozíky sú ideálne do hocijakej výroby a hocijakého priemyslu. Kto by sa zvládol so všetkým tým tovarom ťahať stále sám? Uľahčite si prácu. Kvalitné prepravné vozíky Vám zaručia vysokú efektivitu práce bez nehôd, úrazov a zdržaní. Rýchlo, bezpečne a efektívne presúvajte svoj tovar tam, kam potrebujete.

hala

Naše prepravné vozíky zabezpečujú skutočne jednoduchú a bezpečnú prepravu stohov prepraviek a nie len tých. Nemusíte sa obávať, že by boli nekompatibilné s Vašim pracoviskom. Vyrábajú sa totiž so štandardnými základňami. Avšak taktiež si môžete vybrať aj špecifickú základňu. Konštrukcia nosnej plochy zabezpečuje absolútne stabilné prevážanie takmer všetkých plastových prepraviek rôznych rozmerov, alebo aj kartónových krabíc a iných debien. Nie len konštrukcia, ale aj kolieska na vozíkoch sú pevné a silné. Vyrábajú sa v rôznych materiáloch, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a uspôsobujú prepravky na ich dlhé využitie.

prepravný vozík

Napriek tomu sú však naše vozíky stále jednoduché, čo uľahčuje manipuláciu, ich nakladanie a vykladanie. Ponúkame aj napojovateľné modely, ktoré sa skvelo hodia pre maloobchodný predaj a pri chystaní objednávok. Prepravný vozík je skutočne ideálnym pomocníkom najmä pre prácu s plastovými prepravkami. Uľahčite si manipuláciu s tovarom a prepravou. Vyberte si zo širokej ponuky, nájdite model, ktorý najviac vyhovuje Vašim potrebám. Nemusíte sa obávať, všetky modely spĺňajú najvyššie štandardy a zaručujú dlhú životnosť. Otestujte ich odolnosť. Výber kvalitného plastového vozíka je základom pre efektívny proces skladovania a prepravy tovaru. Vyberte si z modelov Dolly Handles, Euro Dollies 600×400 alebo Euro Dollies 800×600. Stavte na odborníkov, ktorí majú dlhoročnú prax a budú Vám vedieť poradiť s výberom. Ak hľadáte kvalitu, vyberte prepravne voziky Schoeller Allibert.