Podnikanie

Ako si vybrať kvalitnú matchu

Odhalenie kúzla prášku matcha: Prečo si vybrať práve náš kvalitný matcha caj? Vydajte sa na cestu s našou prvotriednou Matchou, ktorá sa dováža priamo z Japonska. Deje sa tak každé tri týždne, a to preto, aby sme pre vás zaistili bezkonkurenčnú čerstvosť. Ponorte sa do dokonalosti našich produktov MatchaMagic®,Magic Caps® pre Nespresso®, ktoré prezentujú naše odborné znalosti v tejto oblasti.

matcha čaj

Čím sa naša Matcha odlišuje?

  • Priamy dovoz zaručuje nízke ceny a optimálnu čerstvosť.
  • Pestuje sa na sopečnej pôde bohatej na živiny s dôkladnou starostlivosťou.
  • Dvojstupňové tienenie čajových kríkov pred zberom
  • Ručne zbierané a starostlivo kontrolované čajové lístky
  • Prášok je ručne pomletý žulovými kameňmi pre jedinečnú chuť čaju Matcha

Prečo sa rozhodnúť pre čajový prášok Matcha?
Pre nadšencov zdravej výživy a čajov ako takých je zelený čaj Matcha viac ako zdravý doplnok – je to nádherný zážitok, na ktorý sa tešíme. Ľahko sa rozpúšťa v horúcej vode (približne sedemdesiat stupňov celzia). Vychutnajte si ho ako tradičný čaj, pridajte si ho do svojich obľúbených smoothies alebo dokonca aj do varenia či pečenia. Kreativite sa medze nekladú. Preto vás týmto článkom aj varujeme, a to preto, pretože pozor na kvalitu: najlepšie naozaj bude, ak si vyberiete autentický japonský bio čaj matcha. Pri záplave nekvalitných výrobkov, ktoré zaplavujú trh, je autentickosť dôležitá. Pretože ak to tak nie je, trpí vaša peňaženka aj vaša chuť matchu skúšať. Naša Matcha japonského pôvodu v bio kvalite vyniká svojimi prvotriednymi vlastnosťami.

matcha prášok

Kde kúpiť čaj Matcha?
Pozdvihnite svoj zážitok z čaju Matcha vďaka našim lákavým ponukám. V našom e-shope je pravá japonská bio Matcha za fantastickú cenu. Využite dopravu zadarmo pri objednávkach nad 30 €, vďaka čomu je pôvab čaju Matcha ešte neodolateľnejšie. Vaša cesta k dokonalosti čaju Matcha sa začína tu!