Podnikanie

Nudný sex doma?

Je sex s vašou ženou nuda? Nedá sa pri tom poriadne odviazať? Nechce sa dať ani priviazať? Nechce vyskúšať žiadne iné polohy a stále by chcela len klasiku? Nedovolí vám nijaké experimenty? Je bez nápadov a nie je vôbec kreatívna? Neviete ju presvedčiť, aby si s vami poriadne užila a odreagovala sa? Vždy len leží ako poleno a nehýbe sa? Máte pocit, že si to vôbec nevie užiť? Alebo, že je dokonca až frigidná?

sexy-4102606_1920

Takéto problémy sa už vyskytujú v dlhodobých vzťahoch kedy rokmi vášeň opadne a dvaja ľudia si už len spolu šukajú klasickým spôsobom. Berú to ako rutinu, či určitý stereotyp, ktorý mal prísť po čase a tak aj prišiel. Nezamýšľajú sa nad tým, či sa to nedalo poňať aj inak alebo, či to takto naozaj muselo dopadnúť. Celé to mohlo byť úplne inak, keby chceli.

Tak muž niečo s tým sprav!

Vyhľadaj si Sex priváty. Tam budú ženy, ktoré čakajú na to, aby do nich niekto vnikol a urobil im to poriadne a natvrdo. Alebo akokoľvek ako si vždy túžil, aby ti to urobila tvoja žena, tak ti to spraví nejaká profesionálka. Ženy, ktoré sa s tým živia vedia presne, čo majú robiť a budú ochotné plniť tvoje priania a želania. Hocijaké. Že je to raj na zemi? Nuž, tak by to malo fungovať aj u Teba doma, no očividne sa niekde niečo medzičasom pokazilo, keď si to musíš kompenzovať takto. No, nevadí, od toho sú tu tieto služby a treba ich využívať, aby nezanikli. To by bola škoda, no nie? Kam by si sa potom obrátil so svojimi sexuálnymi ťažkosťami?

woman-2494070_1920

Nie je sa za čo hanbiť, keď ti to nebolo poskytnuté doma, tak si si to našiel niekde inde. Je to len chyba tvojej ženy, že nevie s tebou komunikovať v sexuálnej oblasti. Nikoho by nebavilo celý život len trtkať nejakú, čo sa na vás ani počas toho milo nepozrie a tvári sa tak, že už chce, aby to bolo všetko za ňou. Aby si sa, čo najskôr urobil a zliezol z nej dole. To je správny prístup milujúcej manželky? Určite nie.