Produkty

Silné tabletky na predpis alebo liečivé prípravky na prírodnej báze?

Možno sa v takomto stave nachádzate aj vy alebo poznáte niekoho blízkeho, koho sa takýto stav dotýka. Konkrétne problémy, čo v podstate súvisia s ľudským zdravím, ale nie sú natoľko vážne, aby sa nimi lekári podrobnejšie zaoberali či aby ste museli užívať nejaké silné lieky na predpis. Aj napriek tomu však vedia byť nepríjemné a pravidelné.

Dobrým príkladom je migréna. Niektorí lekári vám na ňu dokonca povedia, že to nie je liečiteľná choroba a viac sa s vami nezoberajú. Vlastne že to nie je ani ochorenie. Skrátka príde a musí odísť, no dajú sa užívať nejaké lieky na tlmenie bolesti. Tie ale väčšinou pri silných migrénach nezaberajú.

muž na posteli, bolesť

Spomeňme aj trochu odlišný príklad, hoci vo svojej podstate podobný. Nízke libido a oslabená erekcia. Väčšinou nejde o problém, ktorý by vážne narušoval naše zdravie. Hold, je veľmi nepríjemný a takisto aj tento dokáže mať pravidelný interval. Opäť to však môže dopadnúť maximálne tak, že sa len dočítame nejaké rady na internete a stavíme na zdravší životný štýl so zdravšou životosprávou. Známe a rýchlo účinkujúce tablety ako viagra sú viazané na lekársky predpis, pretože dokážu mať nebezpečné vedľajšie následky.

tabletky, lieky

V oboch spomenutých situáciách tak pravdepodobne natrafíme na ďalšie riešenie, akým sú voľne dostupné prípravky na prírodnej báze, ktoré sa dajú zakúpiť bez lekárskeho predpisu a nie sú známe ťažšie vedľajšie účinky ich pravidelného užívania. Či už vravíme o prípravkoch, ktoré znižujú intenzitu a pravidelnosť migrény, alebo ide o tablety na erekciu Forcex.sk.

  • Princíp užívania prípravkov na prírodnej báze považujeme za bezpečnejší a navyše majú tendenciu s našim problémom skoncovať síce postupne, ale s trvalými pozitívnymi následkami.

Užívanie funkčných látok obsiahnutých v doplnkoch stravy sa predsa musí preukázať pozitívnym smerom a mať na naše zdravie možno nie okamžitý, ale zato efektívny účinok s potenciálom minimalizovať intenzitu a pravidelnosť nášho problému.