Produkty

Bublinky oceníte nielen vo vani

Rozhodli ste sa, že pošlete svojim známym balík alebo potrebuje niekto z vašich blízkych dôležité dokumenty, no nachádza sa na druhej strane zemegule? Poslať ich dnes už nie je žiadny problém, pošta je doručovaná do mnohých kútov sveta, ide len o to, aby zásielka túto dlhú cestu prežila bez poškodenia.

Donedávna sme sa trápili s veľkými kartónovými škatuľami, do ktorých sme ukladali tovar, určený niekomu v ďalekej krajine, obaľovali sme ich do papiera a ten sme zasa olepovali lepiacou páskou, aby dlhú cestu putovania k adresátovi vydržal v čo najlepšom stave. Dnes je bublinková obálka https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk to už minulosť, ak chceme niečo posielať, stačí si kúpiť plastovú obálku a do nej vložiť všetko, čo potrebujeme poslať. Materiál, teda plast, z ktorého sú obálky vyrobené, zaručujú, že tovar či dokumenty budú v plastových obálkach maximálne chránené. Jednoduché balenie a tiež jednoduché lepenie týchto šikovných obálok určite ocenia všetci ich používatelia.

bublink obalka

Predajcovia, ktorí denne posielajú množstvo zásielok, určite vedia, o čom hovoríme. Do obálok formátu A4 je možné vkladať tlačoviny, knihy, rôzne drobnosti, ale takisto textil. Plast je materiál nepremokavý, pevný, odolný proti mechanickému poškodeniu a podobne, navyše, ak má obálka z vnútornej strany vlepenú bublinkovú fóliu, dokáže obsah, aj ten krehkejší, dostatočne ochrániť. Takto zabalený tovar sa dostane do rúk adresáta v úplnom poriadku, uchránený pred vlhkosťou, nečistotami a prachom či mechanickým poškodením počas prepravy zásielky.

envelope-4016187_640

Tovar, ktorý potrebujete odoslať, môže mať rôzne rozmery, takisto aj obálky sú v ponuke niekoľkých veľkostí, ale aj farebných odtieňov, od klasickej bielej cez matnú čiernu až po holografickú potlač vonkajšej strany obálky. Pre podnikateľov, ktorých pracovná činnosť zahŕňa aj každodenné posielanie zásielok, určite využijú možnosť zakúpiť si balenie so 100 ks obálok, naopak, ak sa nutnosť niečo zabaliť a poslať vyskytne iba sporadicky, tí zákazníci si zaobstarajú menšie balenia.