Produkty

Bezpečnosť dverí zabezpečuje aj mnoho ich súčastí

Stavby, na ktorých sa dvere a okná či fasády z hliníka umiestňujú, nesú pečať realizácií aj spoločnosti LM-MONT, ktorá v tejto oblasti pracuje už 12 rokov. LM-MONT patrí k dynamicky sa rozvíjajúcim spoločnostiam, ktoré už majú dostatočné skúsenosti v oblasti výroby a realizácií hliníkových a sklenených konštrukcií a môže sa pochváliť kvalitnými materiálmi a zároveň aj modernými a inovatívnymi riešeniami.

door-2156308_1920

Spoločnosť sa venuje výrobe a realizáciám hliníkových dverí, okien a fasád a takisto aj sklenených konštrukcií, ktoré držia krok s trendmi a tie sa odrážajú aj na používaní moderných materiálov a inovatívnych riešeniach spoločne s architektmi a projektantmi. Zákazníkom vie firma ponúknuť 9117g realizácie stavieb na veľmi vysokej kvalitatívnej úrovni, pretože sa opierajú o dlhoročné skúsenosti z praxe, svoje výrobky a výrobné procesy neustále inovujú, čo je možné hlavne vďaka pokroku v technológiách. Okrem výroby a realizácie konštrukcií na stavbách spoločnosť poskytuje aj kompletný servis, poradenstvo od prvých rozhodnutí cez vypracovanie kvalitnej projektovej dokumentácie až po úspešnú realizáciu celého diela.

Medzi výrobky, ktoré patria do portfólia spoločnosti LM-MONT patria hliníkové okná, dvere, zasklené steny a tiež hliníkové a zasklené fasády. Hliník je totiž materiál, ktoré vlastnosti sú nespochybniteľné, je veľmi tvárny a variabilný, má skutočne dlhú životnosť a jeho ošetrovanie zahŕňa iba odstraňovanie nečistôt a utieranie prachu spoločne s následným preleštením špeciálnym prípravkom, určeným na tento účel. Povrch hliníka tak nestratí svoju pôvodnú štruktúru a lesk a dlhé roky si zachová požadovaný výraz. Dvere sa vyrábajú s plnými krídlami alebo s rámom z hliníka, v ktorom je osadené bezpečnostné sklo. Dverné krídla sa tak môžu otvárať alebo posúvať, čo je momentálne najvychytenejší model dverí a veľmi obľúbený medzi zákazníkmi.

hall-4132090_640

Samotné dvere z hliníka obsahujú viacero súčastí, ktoré sú nevyhnutné pre ich bezchybné fungovanie, potrebných je niekoľko dverových a montážnych profilov. Medzi jeden z nich patrí aj horné rameno s kotviacim prvkom, ktoré umožňuje krídlo bezpečne ukotviť tam, kam to projekt vyžaduje, a jeho označenie je 9117G.

Konštrukcie a výrobky z hliníka, ktoré vyrába a montuje táto spoločnosť, dávajú zákazníkom záruku, že budú osadené a nainštalované bezchybne, kvalitne a bezpečne.