Podnikanie

Nonstop krtkovanie – prvá pomoc pre vaše potrubia.

Keď sa niečo v domácnosti pokazí, nie je to nič príjemné. Ak sa to pokazí tak závažne, že si s tým sami nevieme poradiť, je to pocit ešte nepríjemnejší. A vrchol nepríjemnosti je situácia, kedy dôjde k poruche priamo počas sviatkov. Vtedy je zvyčajne všetko zatvorené, služby nefungujú a pocit beznádeje narastá. Pokazený spotrebič, ktorý používame občasne ešte predýchame. Auto taktiež. Ale pri nefungujúcom kanalizačnom potrubí sa naše dni vracajú k životnému štýlu v stredoveku. Záchod sa nedá spláchnuť a ten teda využívame viackrát denne. Pri upchatom odtoku v umývadle, sprche a dreze budeme musieť vymyslieť iné, zvyčajne nekomfortné náhradné riešenia, ako udržať aspoň akú takú osobnú hygienu. Nebude to však úplne ono. Už sme si na určité pohodlie zvykli a niektoré príslušenstvo v našej domácnosti berieme ako samozrejmosť. O to viac by sme sa mali o systém kanalizácie starať. Nie ho zanedbávať. Každý byt, dom, verejná budova má svoju kanalizáciu zavedenú. Keď sa pokazí, sme stratení.

Kupelna

Počas sviatkov, keď trávime veľa času doma, nám problém s odtokmi môže výrazne narušiť čas oddychu. V takejto situácii potrebujeme iba jediné – krtkovanie nonstop Ab-krtkovanie. Krtkovanie je špeciálny postup čistenia zablokovaných kanalizačných potrubí, ktoré nám tak znepríjemňujú naše obdobie dovolenky.

Nonsto

Krtkovanie nonstop je vám k dispozícii v piatok, aj sviatok, ráno, aj v nočnú hodinu. Vaša spása v podobe vyškolených odborníkov na krtkovanie, nonstop pripravení zbaviť vás neželaného problému. Využívajú rôzne techniky, postupy aj moderné technológie uspôsobené na boj proti upchatým potrubiam. Nenechajte si znepríjemniť váš sviatočný čas a volajte krtkovanie nonstop. Na čo zbytočne čakať, kým sa prevádzky znova otvoria. Od čistej, voňavej, bezchybne fungujúcej kanalizácie vás delí len jeden telefonát.