Produkty

Pôsobivé osvetlenie a rozpoznanie objektov

Moderné LED osvetlenie má veľa možností a prevedení. Má široké využitie, je vhodné na osvetlenie aj problematických častí ako sú napríklad ťažko dostupné uhly alebo rohy a takisto je vhodné aj ako bodové osvetlenie. Zákazníci si obľúbili všetky formy LED osvetlenia pre jeho výhody.

lavender-4667960_640

Nízka spotreba energie šetrí prírodné zdroje a naše peňaženky a návratnosť prvotnej investície sa rýchlo vráti. Takisto dlhá životnosť a vysoký výkon sú veľké pozitíva, prečo sa pôvodný typ osvetlenia veľmi rýchlo nahradil ekologickým a ekonomicky výhodnejším LED osvetlením.

Bodové žiarovky led gu 10 sú jednou z možností a foriem využitia LED osvetlenia. Nahradili predchádzajúce halogénové žiarovky a aj v tomto prípade vývoj priniesol iba pozitíva vo forme dlhej životnosti, vysokému výkonu, plnohodnotnému osvetleniu a nízkej spotrebe energie. Ľudovo nazývané „bodovky“ viete využiť takmer všade, či už ako hlavný zdroj osvetlenia alebo náladové svetlo, ktoré Vám vytvorí atmosféru podľa Vášho priania.

Bodové osvetlenie Vám zabezpečí plnohodnotné osvetlenie požadovaného objektu s presným rozlíšením jasu a farebnosti.

V ponuke sú v nenápadnom, ale elegantnom bielom prevedení bez obsahu ťažkých kovov ako napríklad ortuť. Po zapnutí dosiahnete ihneď takmer 100% svietivosť bez akéhokoľvek UV žiarenia a získate aj úsporu energie až do 85%. Ponúkané LED žiarovky dokonale farebne podávajú osvetlené body a pritom nepôsobia rušivo pre zrak. Majú schopnosť podávať svetlo v neutrálnej, teplej alebo studenej bielej – túto vlastnosť charakterizuje teplota chromatickosti, ktorá sa udáva v stupňoch Kelvin. Varianty príkonu sú až do 5 W a ponúkaná životnosť až do maximálne 50 000 hodín, závisí to vždy od typu žiarovky.

the-light-bulb-4498792_640

Diaľkový ovládač bude Váš pomocník pomocou ktorého si nastavíte farebné prechody medzi typmi bielej farby alebo aktuálnu novinku – postupnú stmievateľnosť. Rovnako pomocou neho zapnete alebo vypnete žiarovku. Dokonca viete využiť aj moderné technológie pomocou smartphonu.

Bodové LED žiarovky Vám prinesú kvalitný výkon, jednoduchý elegantný dizajn do priestoru a vytvoria Vám požadovanú náladu.