Muži

Budte konečne správny chlap a zaslúte si svoje miesto

Zamysleli ste sa niekedy nad tým ako by mal vyzerať taký správny chlap. Teraz nemáme na mysli jeho výzor ako taký ale skôr jeho vlastnosti. To čo ho v očiach ostatných chlapov ale najme žien robí tým pánom dokonalým. Pretože to ako vyzerá, akú má postavu, či je chudý alebo naopak príliš tučný to môže ovplyvniť zmenou stravy a poctivým cvičením. No kto je ako osobnosť to je už ťažšie. Správny chlap, ten pán dokonalý vie že život je ten najlepší učiteľ. On ho celý život vzdeláva a kladie mu do cesty iba také prekážky ktoré dokáže zniesť. A nakoniec je to práve to čo ho robí tým aký je. Ak ale neviete kde začať, týchto 5 pravidiel správneho chlapa vám istotne pomôžu a je len na vás kde sa chcete nájsť napríklad o 2 roky.

 
úspěch

Obliekajte sa ako chlap a nie ako bezdomovec
 
Na prvý pohľad len ťažko zistíte o danej osobe aká je. Prvá vec čo si všimnete je to ako vyzerá. Práve preto by ste mali dbať na prvý dojem. Nemusíte každý deň vyzerať ako by ste práve chystali na dôležité obchodné rokovanie. Ale vaše oblečenie by o vás malo čo to povedať. Ináč povedané čisté a neotrhané oblečenie je základ. Samozrejme to isté platí aj o obuvi.
 
Pri rozhovore musíte pôsobiť sebavedome
 
Rozprávajte sa aj s neznámymi ľuďmi. Tým máme na mysli že nemajte obavy z oslovenia neznámych ľudí na ulici alebo v potravinách. Pretože takto si postupne zvyknete oslovovať pre vás úplne cudzích ľudí a keď príde tá pravá chvíľa, jednoducho nebudete mať problém sa ozvať. A navyše nebudete znieť ako teliatko ktoré iba otvára ústa aby nebolo ticho. Práve naopak. Vaše okolie bude hltať každé vaše slovo.
 
Musíte vedieť o čom rozprávate
 
Keď už máte rozprávať, je dobré vedieť niečo o tom čo chcete rozprávať. Dnes je moderné  vedieť všetko. A dokonca je aj odporúčané aby ste sa nezameriavali iba na jednu oblasť. Práve naopak mali by ste čítať a sledovať čo naviac len môžete. Pretože nik sa s vami nebude baviť ak si pri vás bude pripadať ako hlupák lebo tomu čo hovoríte on nerozumie. A tak by ste mali byť schopný viesť rozhovor o čo sa len dá. Aby si váš partner pripadal dôležitý a mal pocit že mu na vás záleží.
 
Dbajte na primeraný kontakt o ostatnými ľuďmi
 
Robte veci pri ktorých sa cítite nepríjemne. Teraz nemáme na mysli aby ste šli do obchodného centra alebo na ulici vykrikovali. To robia iba opilci a malé deti. Ale ide skôr o to aby ste vystúpili zo svojej komfortnej zóny. Napríklad kino, kúpalisko, MHD a množstvo ďalších, sú ideálne miesta kde je celkom prirodzené že sa s ostatnými ľuďmi dostanete do užšieho kontaktu. A pritom to každý berie ako prirodzenú vec vzhľadom na okolnosti.

podnikatel
 
Prezentujte sa pred okolím
 
Dnes nemať facebook alebo nesledovať video na YouTube sa ani nedá. Preto ak sa chcete dozvedieť to ako v skutočnosti vyzeráte a ako na vás ľudia reagujú neexistuje lepší spôsob ako sa prezentovať. Nahrajte krátke video s vaším názorom napríklad na nepokosenú trávi vo vašom meste a uvidíte ako na vás budú ľudia reagovať.  Všímajte si najme reakcie na vašu osobu a podľa toho konajte.