Muži

Tantrické senzuálne masáže sa začínajú tešiť popularite aj v našom hlavnom meste

Je pravdou, že v súčasnosti poznáme hneď niekoľko druhov masáží, popularite sa začínajú tešiť i tie, ktoré sú niečím výnimočné a prinášajú doposiaľ relatívne nepoznané prežitky. „Klasické“ masáže zostávajú zastarané a pre ľudí sú atraktívnejšie napríklad tie, ktoré čerpajú z učenia tantry a tantrická masáž bratislavatantra.sk je tak realitou a dostupnou službou nielen na internete, ale aj v našom hlavnom meste. A vždy je lepšie raz zažiť, než stokrát čítať alebo počuť.

masážní lehátko

Praktiky tantrickej masáže prinesú okrem dokonalého telesného, mentálneho a sexuálneho uvoľnenia takisto otvorenejšiu myseľ a nové poznatky dôsledkom prísunu čerstvej životnej energie, ktorá sa navyše postará o fyzické i psychické omladenie, avšak takisto pribratie nových skúseností a znalostí o potrebách nášho tela. Pri ich praktizovaní je dôležitá zmyselnosť každého dotyku a ich dokonalé precítenie. Nejde o žiadnu z druhov tvrdších masáží, ale pre tantrické masáže sú charakteristické jemné a intuitívne dotyky, ktoré vo vás vyvolajú pocit blaha, uvoľnenia a následne budete otvorení novým zážitkom.

Nahota a zmyselné dotyky po celom tele
Pre úplnosť je potrebné spomenúť a poznamenať, že prioritnou súčasťou tantrickej masáže je napríklad úplná nahota či tiež masírovanie intímnych partií. Tento proces je podľa tantristov cestou k efektívnemu výsledku, pretože nahota je našou prirodzenosťou a intímne partie zdrojom našej životnej energie.

erotická masáž

Tantra je starodávne indické umenie
Ktoré sa postupom času dostalo na viaceré územia, európsky kontinent nie je výnimkou. Počas svojej histórie a „cestovania“ rôznymi územiami sa postupne obohatilo tiež o ďalšie nové praktiky a ich vývoj je tak typickým postupným zdokonalovaním so snahou dosiahnuť ten najblahodárnejší účinok formou prirodzených potrieb nášho tela. Dôležité je tiež zmyselné spojenie dvoch ľudí, respektíve spojenie masérky so zákazníkom/ maséra so zákazníčkou v dokonalej telesnej harmónii.