Muži

Zariaďte sa podľa seba

Keď som sa rozhodla, že si zariadim svoj byt, bolo mi jasné, že to bude trošku problém. Vedela som, že nakoniec miniem veľmi veľa peňazí, ale chcela som, aby to proste už stálo za to, keď tak. Nakoniec som bola spokojná s tým, čo bolo okolo mňa, ale to iba preto, lebo som si to vybrala sama a bola som z toho maximálne nadšená. Tešila som sa, pretože nech sa dialo čokoľvek, vedela som, že to má zmysel. Aj keď som možno najprv mala pocit, že nie je všetko úplne v pohode, nakoniec som sa tešila, že nech sa deje čokoľvek, bude to vždy len môj byt a bude vyzerať úžasne.

led světla

Čo je v byte naozaj najdôležitejšie?
Byt je miesto, do ktorého si nemôžete dať všetko, lebo je väčšinou dosť malý. Preto musíte poriadne rozmýšľať nad tým, čo si do neho dáte. Ja som bola presvedčená len o jednej veci. O tom, že chcem mať v dome led svetla. Raz za čas je fajn zamerať sa aj na to, nech sa deje čokoľvek, čo je okolo vás. Veríme tomu, že všetko, čo je v byte, je naozaj niečo úžasné. Hlavne vtedy, keď si to vyberiete všetko sami.

fantazie

Vyberte si sami a buďte šťastný, čo vidíte
Ja som našťastie mala veľmi dobrú predstavu o tom, čo chcem. Mala som predstavu o štýle, mala som predstavu o posteli, v ktorej chcem spať, proste som to mala všetko naozaj premyslené. Nech sa dialo čokoľvek, vždy som sa sústredila na to, ako chcem, aby veci okolo mňa vydržali. Pretože nech sa dialo čokoľvek, bolo to pre mňa podstatné a dôležité. Maličkosti boli pre mňa úžasné. Nakoniec som sa zamerala v prvom rade na to, že presne toto je niečo, čo ma vždy naozaj bavilo a čo bolo skutočne dobré. Vedela som, že to má svoj vlastný význam a bola som šťastná, že aj keď to možno nie je luxus, je to niečo, čo ma vážne baví a aj ma to baviť bude.

A keď si k tomu všetkému vyberiete správne osvetlenie, je jasné, aký to má naozaj význam. Verte tomu, čo vidíte.