Muži

Ako zviesť dievča len pohľadom?

Na dosiahnutie želaného výsledku je potrebné, aby ste sa pri rozhovore pozerali do jej očí a nikde inde a ešte lepšie do jedného oka. Skúsení zvodcovia vedia, že je to očný kontakt, ktorý mladej dáme umožňuje vyhrať. Žena môže na všetko zabudnúť, keď sa neustále dotýka očí, pretože v tomto okamihu je ohromená pocitmi, v niektorých prípadoch ani nechápe, čo jej hovoríte. A ak ste vzbudili tieto pocity, môžete ju ľahko zviesť, je možné, že to začne.
 Nezabudnite, že pohľad musí byť nepretržitý. Pred očami by nemali byť žiadne prekážky. Dosiahnutiu želaného môžu zabrániť okuliare, časté blikanie, rýchla zmenu pohľadu z jedného oka do druhého. Ako vyzerať správne:

model.jpg

  1. Snažte sa pozerať len do pravého oka, pretože je bližšie k pravej hemisfére, ktorá je zodpovedná za pocity a emócie.
  2. Nemali by ste brániť okuliarmi, takže sa ich musíte zbaviť.
  3. Počas konverzácie sa snažte neklipkať.
  4. Za žiadnych okolností neodvracajte zrak . Ak sa dievča pozrelo, potom sa jej musíte mierne dotknúť, aby ste obnovili kontakt.
  5. Ak sa vám to nepodarí, pozrite sa najprv do diaľky a potom sa spojte s očami. Ak sa budete riadiť týmito pravidlami, uistite sa, že sú účinné. Hľadanie je neverbálna cesta, ktorá môže spôsobiť emócie. Spolu s gestami a výrazmi tváre robí tento nástroj zázraky.
  6. Moderné ženy sa už viac nezaujímajú o rôzne vtipy, takže sa musíte naučiť, bez slov, zviesť každú ženu.

vtipálek.jpg
Vedci hovoria, že reč tela a zvuky tvoria 80 percent komunikácie, ale význam slov je len 20 percent. Preto bude pohľad zaujímať dievča viac ako zaujímavý rozhovor. Ak sa obávate, keď sa rozprávate s krásnou ženou, potom sa jej pohľad stane jej pochopením, že sa cítite sebaisto. Je to normálne, keď sa človek obáva v spoločnosti inteligentnej dámy. Preto sa musíte neustále pozerať do jej očí. Ak sa pozriete preč, pochopí, že máte strach, takže to nikdy nerobte. Keď ste unavení z pohľadu, môžete sa pozrieť na sekundu na stranu alebo hore a potom sa vrátiť k očnému kontaktu.