Produkty

Ako umiestniť hojdaciu sieť na balkón

Trávite na svojom balkóne veľa času? Ja neskutočne veľa. Milujem ho v lete aj v zime, na jar aj na jeseň, proste počas celého roka. Bohužiaľ, zatiaľ sa mi nepodarilo zarobiť si na rodinný domček, takže si pobyt vonku užívam aspoň takýmto spôsobom. Aby som sa však na svojom balkóne cítila naozaj dobre, trochu som si ho poupravila a skrášlila. So všetkých mojich vylepšovákov, vám predstavím jeden, ktorý je môj obľúbený a môžete ho bez problémov realizovať aj vy. Hovorím o hojdacej sieti. Žena sedí nad mestom v hojdacej sieti.jpg

Hojdacia sieť a priestor
Na balkóne, ktorý slúžiť na relax, nesmie chýbať hojdacia sieť. Nemajte strach z toho, že váš balkón nie je veľký. Sieť nemus byť natiahnutá stále. Keď budete chcieť na balkóne sedieť, tak ju proste odopnete alebo odviažete. Veľkosť balkóna teda nie je naozaj rozhodujúca. Sieť môže visieť kdekoľvek.

Ako ju upevniť
Pri montovaní hojdacej siete si dajte pozor hlavne na správne upevnenie. Ak bývate v paneláku, musíte použiť také upevnenie, ktoré vám vydrží v paneloch. Poraďte sa priamo v predajni, pretože existuje viacero systémov a riešení.
Druhou možnosťou je uviazanie sieteo balkónové zábradlie. Takéto riešene je však možné len vtedy, keď máte nové a dostatočne pevné zábradlie. Na staré a kovové kúsky, ktoré ste zdedili po starých rodičoch alebo predošlých nájomníkoch, sieť naozaj neupevňujte. Na sieť taktiež nie sú vhodné zábradlia sklenené. Najlepšie vám poslúžia nové kovové alebo oceľové zábradlia.
Poslednou možnosťou je sieť so stojanom,no tieto produkty nepatria k najlacnejším. Navyše zaberajú dosť veľa miesta a nie je možné ich zložiť úplne.Detail na karabínu z hojdacej siete.jpg

Jeden dobrý TIP
Ak patríte k ľuďom, ktorí si veci radi vyrábajú sami, hojdaciu sieť si môžete vyrobiť aj sami. Ak by vám nevyhovoval na Youtube nájdete aj mnoho iných pracovných postupov na domácu výrobu hojdacej siete.