Produkty

Ponuka led svetiel a príslušenstva

Docieliť požadovaný účinok osvetlenia spočíva v správnom nastavení a výbere miesta. No rovnako dôležitý aspekt osvetlenia je aj správny výber jeho zdroja. Osvetlenie interiérov a exteriérov je možné v dnešnej dobe docieliť aj ekologickejšou a úspornejšou formou. Led osvetlenie, oproti svojím predchodcom, ponúka neporovnateľné množstvo výhod, vďaka ktorým si získalo obľubu u zákazníkov po celom svete. Jedným z hlavným výhod tohto osvetlenia je jeho nižšia spotreba elektrickej energie. Aj napriek vyššej vstupnej investícií, pri zmene typu zdroja osvetlenia, ponúka veľmi rýchlu návratnosť vo forme finančných prostriedkov.

led-ziarovka-9w-e27-dual-white-sada-s-ovladacom

Pozitívnou vlastnosťou led osvetlenia z pohľadu efektivity je aj ich dlhšia životnosť a bezúdržbovosť. To sa v spojení s nižšou spotrebou energie pozitívne odzrkadľuje na celkových nákladoch za osvetlenie. Na základe týchto vlastností led osvetlenie pozitívne prispieva k ochrane životného prostredia a ponúka veľmi široké využitie. Takéto osvetlenie je možné využívať bežne v domácnostiach, ako osvetlenie budov alebo kancelárií, no taktiež aj komerčných priestorov alebo exteriérov. V ponuke led svetla https://www.ledprodukt.sk/ môžete nájsť rôzne druhy osvetlenia. Podľa typu a účelu osvetlenia si môžete vybrať z veľkej ponuky produktov.

2m-30ledm-rgb-pasik-ir1-kompletna-sada

Môžete tam nájsť led žiarovky rôznych typov, príkonov a farieb svietivosti. Niektoré ponúkajú možnosť zmeny farby svietivosti pomocou bezdrôtového ovládača. Taktiež led pásy rôznych rozmerov a možností použitia, ktoré je možné si zakúpiť samostatne alebo ako kompletnú sadu. V ponuke môžete nájsť aj príslušenstvo potrebné k inštalácií alebo v prípade potreby možnosť dokúpiť niektorý z komponentov. V ponuke môžete nájsť lišty, spojky, konektory alebo aj napájacie zdroje a ovládače. Taktiež aj kvalitné led reflektory rôznych príkonov a svietivosti, led panely alebo moduly, no taktiež svietidla vhodné do stropných panelov alebo inteligentné vypínače a zásuvky.