Podnikanie

Operácia kŕčových žíl bez bolesti.

Kŕčové žily sú ochorenie, ktoré prichádza pomaly a niekedy aj nečakane. Začína sa to pocitom ťažkých nôh a keď sa daný problém nerieši, môže prerásť do štádia, ktoré prináša komplikácie a musí sa liečiť. Kŕčové žily v počiatočnom štádiu sú skôr estetický problém, neskôr predstavujú aj problém zdravotný. Neliečené kŕčové žily spôsobujú zápaly žíl, krvné zrazeniny a krvácanie, vredy, edémy alebo zápaly kože. A nehovoriac okrem toho ešte aj o život ohrozujúcej embólii pľúc, ktorú krvné zrazeniny spôsobujú. Našťastie sa tieto a mnohé iné problémy so žilami dolných končatín dajú riešiť.

Operacia

Včasná intervencia je najideálnejšia. Prekonzultujte preto svoj zdravotný stav a vaše problémy so žilami čo najskôr s odborným lekárom. V súčasnosti tiež existuje veľký výber nových liečebných metód a postupov, ktoré vám dokážu účinne pomôcť. Mnohé z nich sa vykonávajú bezbolestne a tiež neinvazívne. V modernom angiologickom centre Venasum to ide dokonca aj bez hospitalizácie. Akékoľvek zákroky a operácie kŕčových žíl sú vykonávané ambulantne. To znamená žiadne bolestivé pooperačné stavy, dlhá rekonvalescencia a nepríjemný pobyt v nemocnici. Predoperačné vyšetrenia sa vám vyhnú, tak isto aj celková anestéza. Do bežného osobného a pracovného života sa dokážete vrátiť takmer okamžite.

Nohy

Ambulantné zákroky ošetria zápaly žíl, bolestivé žily a taktiež odstraňovanie kŕčových žíl. Operácia prebieha pomocou lasera, ale vybrať si samozrejme môžete aj mnoho iných dostupných alternatív liečby, ako je skleroterapia, ClariVein, biologické lepidlo a iné moderné diagnostické a liečebné postupy. Pridanou hodnotou centra Venasum je priateľská atmosféra a individuálny prístup. Ceny za jednotlivé úkony sú taktiež priateľské, keď zohľadníme všetky vyššie spomenuté plusy. Preto neváhajte a kliknite na – operacia krcovych zil cennik.