Produkty

Kolový nápoj

Kolový nápoj bol vymyslený v Amerike, kde mal pôvodne liečiť. Mal sa predávať v lekárni a byť liekom. No, samozrejme, pôvodný takýto nápoj nemal vôbec takú dobrú chuť. Bol skôr horký, takže o sladkej chuti nebolo ani chýru, ani slychu.nápoje na stole.jpg

Ktorý nápoj je Váš najobľúbenejší?

Ja v nich vidím hodný rozdiel. Najviac mi chutí Kofola. Potom Coca Cola a až potom Pepsi. Neviem to vysvetliť, ale Kofola mi príde asi najmenej bublinková, čo mi vyhovuje. Jej chuť mi nevadí ani v strike-u. Niekto vypije červené víno len s Coca-Cola-ou, ale niekomu nerobí problém vypiť aj s Kofolou. Originál je pravdaže s Coca-Cola-ou.
Sú ľudia, ktorí v týchto nápojoch nevidia vôbec žiadny rozdiel a všetky sú pre nich nepochopiteľne sladké a nechutné. Nemajú ich rady, respektíve im chutia, ale vedia, že sú sladké, tak by ich radšej nemali piť. Ak chcú ostať zdravý ešte dlhé roky. Ja sama tiež viem o tom, že by som nemala takéto nápoje piť a aj napriek tomu im neodolám a kúpim si. Podľa mňa sa ich však nedá piť neustále a musím popri tom piť aj inú vodu. Zasýtia ma a nemusím potom ani toľko jesť, ale smäd mi teda rozhodne neuhasia.
Ako to máte vy s kolovými nápojmi? Vypijete hocijaké kolové nápoje? Stačia vám aj tie najlacnejšie alebo si potrpíte na kvalitu? Pozeráte sa pri kúpe aj na cenu?
Momentálne sedím vo svojom byte a popíjam Coca cola-u z plechovky s objemom 250 ml. Prerábame si bytík a ja už nemám čo veľmi robiť, tak si píšem článok a môj manžel robí. Hoci by som sa mala učiť, ja tu len tak sedím a píšem si článok. Tomu sa hovorí dokonalá prokrastinácia. Ale čo, väčšinou mi to celkom úspešne vychádza, že sa učím len deň pred skúškou a potom aj tak spravím skúšku. No na čo sa namáhať príliš dopredu?vrchnáky Coca Cola.jpg
Kolový nápoj mi pomáha sa odreagovať. Keď si ho kúpim, tak mi každá iná činnosť pripadá lákavejšia. Aj sa skôr pustím do nejakého projektu do školy. Poznáte to? Skoro ako nejaká závislosť na sladkých nápojoch. Odreagovačka. Niekto má pivo, ja mám kolové nápoje.