Nezařazené

Náročné čistenie nábytku? Nechajte to na nás!

O tom, že sú naše služby na naozaj vysokej úrovni svedčí spokojnosť Vás, našich verných zákazníkov, ktorí sa na nás v prípade potreby vždy obrátia pretože vedia, že od nás dostanú špičkové a kvalitné služby, ktoré očakávajú. My sme na to patrične hrdí a preto sa ešte viac snažíme, aby sme Vás nesklamali – spokojní zákazníci sú pre nás nad zlato. Snažíme sa o skutočne veľmi komplexné poskytovanie upratovacích služieb v každom smere tak, Vedeli ste, že okrem štandardného upratovania a zdĺhavého a otravného čistenia kobercov dokážeme vdýchnuť nový život aj Vášmu čalúnenému nábytku?

vysávač

Čistenie nábytku je častokrát veľmi obtiažne a málokto z Vás sa do toho pustí sám, predsa len je k tomu potrebné špeciálne vybavenie, ktoré tento nábytok k vyčistí nielen na povrchu ale do hĺbky tak, aby ani vnútri nezostali žiadne nečistoty, ktoré síce na pohľad nie je vidieť, no predsa tam len sú. Nakoľko sedacie súpravy a ostatný čalúnený nábytok nie je čistený pravidelne, čo častokrát ani nie je možné, je veľmi vhodné dať ho raz za čas vyčistiť profesionálmi, ktorí presne vedia ako na to a majú s tým bohaté skúsenosti. U nás v upratovacom servise GRANT vykonávame hĺbkové extrakčné čistenie čalúneného nábytku a sedacích súprav. Čo to znamená? Zjednodušene povedané, jedná sa o veľmi hĺbkové vlhké tepovanie prostriedkom na to určeným, ktorý sa vháňa pod povrch nábytku a zároveň počas tepovania prebieha aj odsávanie. Výsledkom je dokonalé vyčistený nábytok až do hĺbky tak, že v ňom žiadne nečistoty a baktérie nezostanú.

tepovanie sedačky

Ak si teda neviete rady so svojim nábytkom a povrchové čistenie mu nepomáha, obráťte sa pokojne na nás, Vašim sedacím súpravám vdýchneme za krátky čas a opäť budú vyzerať ako nové. Stačí, ak si s nami dohodnete termín ktorý Vám vyhovuje a zvyšok práce môžete pokojne nechať na nás.