Podnikanie

Kto by odolal príjemnému relaxu?

Klasické spôsoby masírovania sú širokej verejnosti dobre známe, využívame ich, ak máme nejaký zdravotný problém alebo potrebujeme trocha povzbudiť telo a myseľ, či len jednoducho si oddýchnuť a zrelaxovať spôsobom, akým to vedia len ruky šikovných masérov a masérok. V prípade, že ste už vyskúšali takmer každú z klasických masáží a máte v pláne niečo iné a neznáme, odporúčame vám tantrickú masáž.

ruky, telo, masáž

Všetko prebieha v príjemnom prostredí s hudbou a vôňou, ktorá navodzuje pokoj, aby ste si dokonalo oddýchli. Nie nadarmo sa týmto salónom hovorí „oáza pokoja“. Tantra zahŕňa aj masáž intímnych častí tela, ktorých sa masérka alebo masér dotýkajú, čím dochádza k úplnému uvoľneniu tela a mysle a vy odtiaľ odídete ako znovuzrodení. Dokonca sa dozviete mnoho tajomstiev o svojom tele, ktoré boli doposiaľ pred vami samotnými ukryté.

Na celú procedúru sa treba objednať vopred aspoň jednu hodinu. Masáž vám nebude vykonaná, ak máte nejaké kožné alebo vírusové ochorenie, takisto v prípade, ak prídete v podnapitom stave alebo pod vplyvom omamných látok. V tomto stave by ste z tantrické msaáže https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ nemali príjemný zážitok. Treba však upozorniť na fakt, že tantra masáže neznamenajú sex, tu sexuálne uspokojenie nenájdete. Najprv sa musíte online objednať, vybrať si konkrétnu masérku, s ktorou sa stretnete po príchode do salóna. Odvedie vás do sprchy, v ktorej prejdete očistou, ponúkne vám sekt alebo víno a prezlečie vás do sárongu. Potom sa vám už bude venovať naplno a svojimi šikovnými rukami vás zbaví všetkých problémov, vy na chvíľu zabudnete na svet, ktorý na vás čaká vonku a takto zrelaxovaný si opäť môžete vychutnať sprchu. Milým darčekom na znak vďačnosti za dôveru a s poklonou indického „namaste“ sa s vami v salóne rozlúčia.

wash-legs-in-the-shower-today-main-190515_87faf1d3cae380a4893f4b25b2836419

Mnohí pravidelní zákazníci tantra salónov si ich účinky pochvaľujú, u nich nájdu celkové uvoľnenie mysle aj tela súčasne a v príjemnej atmosfére si oddýchnu a zrelaxujú. Odporúčajú každému, kto túto masáž vyskúša, rád sa na ňu opäť vracia.