Móda

Hravá zimná móda

Módne trendy sa v najbližšej dobe opäť zmenia a prinesú so sebou štýlové doplnky ako aj svetlé farby, ktoré neboli až tak populárne minulé zimy. Na to aby ste boli chic sa môžete pozrieť aj do sekáčov, kde predávajú staršie kúsky.

moda

  • Všetko to začína doplnkami

Na rozdiel od minulých sezón, túto by ste si mali potrpieť aj na maličkosti. Do obľuby sa hlavne u mladších žien dostávajú baretky. Nezaobídete sa ani bez klobúka, hlavne tých vlnených. Farebnosť sa viaže k originalite, ale aj ku mladosti, preto sa nebojte žltej, červenej či oranžovej. Detaily sú dôležité, preto nezabúdajte na brošne, hodvábne šatky a pančuchy. Tie vďaka extravagantným vzorom oživia nejeden outfit.

  • Zabudnite na krátke

Vetrovky alebo koženky do pása nie sú prvou voľbou módnych poradcov. Väčšina si začína stavať šatník na jednoduchých a elegantných kúskoch. Dlhé kabáty, pončá a saká ukazujú štýlovosť nositeľky a pritom sú funkčnou časťou šatníka. To isté platí aj pre sukne, ktoré vytláčajú nohavice a popritom pridávajú na ženskosti. Nemusíte voliť dĺžku po zem. Sukne alebo šaty s dĺžkou po stred lýtok sú ideálne aj v chladnejších mesiacoch.

  • Farebnosť bez čiernej

Tohto roku môžete všetky tmavé veci posunúť dozadu do skrine. Tmavé a nevýrazné farby už nikoho neoslnia. V obchodoch je stále väčší výber farebných kúskov. Bledšie kabáty, ružovkasté šaty a neutrálne odtiene vám určite zarobia na pochvalu od ostatných. Trblietavé látky, zlaté alebo strieborné modely nepatria už len na párty, ale aj do práce či na posedenie s kamarátkami.

pulovar

  • Rozbi to vzormi

Ak nechcete príliš meniť svoj šatník stačí niekoľko výraznejších doplnkov. Ak máte dostatočnú odvahu Oblečte sa do károvaného, zvieracieho alebo geometrického motívu. Cudzie vám nemusia byť ani strapce alebo kožušiny. Kvetinový trend je stále in, preto môžete využiť nejaké basic kúsky vo vašom outfite.