Nezařazené

Fantasticky teplé vlnené ponožky v hygge štýle

Tí s večne studenými nohami by nám vedeli rozprávať svoje. Ak si chcete udržať pocit tepla, musíte začať jednoznačne od nôh, pokiaľ je zima nohám teplo Vám nikdy byť nemôže. A predsa len máme všetci radšej pocit pohodlia a teplúčka, ako sa triasť od zimy a nohy mať ako ľad. Obzvlášť v chladnejších a zimných mesiacoch je mať svoje nohy v teple na nezaplatenie.

vlnené ponožky

Milovníci hygge štýlu vedia, aké sú škandinávske a nórske vzory jedinečné a nádherné. Ak si k nim pridáme tu najkvalitnejšiu ovčiu vlnu, ručnú výrobu a jedinečný štýl, výsledkom budú ponožky, ktoré si nemožno nezamilovať. A tie nájdete práve u nás na hyggestyl.sk. Prinášame na trh fantastické vlnené ponožky Hyggestyl priamo z Dánska, ktorá sa ich výrobe venuje už 45 rokov a preto dobre vie, čo je pre naše nohy najlepšie. A vďaka nim to môžeme vedieť aj my. Turistika v chladnejších mesiacoch, alebo len lenivé lebedenie doma na gauči je vďaka nim iné. Sú pohodlné, mäkké, pritom funkčné a čo je najlepšie, poriadne dlho Vám vydržia. Termoregulačná schopnosť vlny nie je žiadnou novinkou a na ponožkách je ešte viac oceniteľná, nakoľko Vám nohy vďaka nej zostanú „v suchu“ aj v horších podmienkach. Vlna je považovaná za jeden z najstarších prírodných materiálov vôbec, a najviac sa nám páči to, že kvôli nej nemusí nezomrieť ani jedna ovečka a je jednoducho obnoviteľný. Vlna má v podstate samočistiacu schopnosť čo je úžasné, prať takéto ponožky je nutné až pri väčšom znečistení. Akýkoľvek zápach či pot zmizne v podstate sám pomocou vzduchu, aké jednoduché!

ponožky hygge

Všetko to dohromady vytvára jedinečný produkt, ktorý určite oceníte aj Vy alebo Vaši najbližší. Krásne vlnené kvalitné ponožky v hygge štýle potešia určite každého, komu ich podarujete. A nakoľko sú vyrábané v štýle UNISEX nemusíte sa báť, či sa budú hodiť. Veríme, že takisto ako my si ich zamilujete aj Vy, a stanete sa tak fanúšikom jedinečného hygge štýlu, ktorý Vám aj vďaka nim bezpochyby prirastie k srdcu.