Podnikanie

Masáž lingamu – čo sa skrýva za tajomným názvom?

Masáž lingamu znie, prinajmenšom, tajomne a exoticky. V skutočnosti, však nejde o nič extra. LINGAM, je slovíčko používane v sanskrite a v preklade znamená mužské prirodzenie, teda penis. Ak teda hovoríme o masáži penisu, tak hovoríme o klasickej masáži penisu.
Áno, je potrebné uznať, že táto masáž úplne klasická nie je, no pre tých, ktorí sa zaujímajú o takéto praktiky, je názov masáž penisu, určite zrozumiteľnejšie.Muž so sklonenou hlavou v zelenej kapucni pred bielou stenou.jpg

Prečo je masáž lingamu taká špeciálna

Masáž penisu má svoje korene v tantrickej masáži. Ako nám už napovedá jej názov, ide o masáž so silným duchovným zážitkom. V Indii zastávajú názor, že práve mužské prirodzenie je tým miestom, kde sa v človeku – mužovi, ukladá všetko pozitívne, ale taktiež aj negatívne.
Masáž penisu teda nie je len o nízkych pudoch. Nie je len o tom, aby ste si užili netradičnú sexuálnu praktiku a išli ďalej. Táto masáž je naozaj spojením medzi duchovným a fyzickým svetom.

Ak ste sa teda doteraz nevedeli rozhodnúť, či sa máte na masáž odhodlať alebo nie, už viete, že by ste to mali vyskúšať, a to nie len kvôli pôžitku. Mnohí ľudia, ktorí niečo podobné už absolvovali, by vám potvrdili, že ide o jeden z najlepších spôsobov, ako vypnúť.Muž kráča v lese medzi stromami počas východu slnka.jpg

Masáž si môžete dopriať aj vy

Ak by ste si chceli masáž penisu zaplatiť v profesionálnom salóne, počítajte s cenou, ktorá sa začína niekde okolo stopäťdesiat eur. V tomto smere sa naozaj oplatí zainvestovať do kvality. Na internete totiž nájdete aj dievčatá, ktoré vás vymasírujú za dvadsať eur. To však žiadne duchovno čakať nemôžete. Snáď vám ani netreba viac vysvetľovať, o akých slečnách hovoríme.
Ak na takéto radovánky v súčasnosti financie nemáte, oslovte svoju partnerku a masáž absolvujte v súkromí. Koniec koncov, takto je to možno i najlepšie. Veď viete, ako to je. Veci, ktoré sú zadarmo, bývajú tým najväčším zážitkom.