Produkty

Estetické a bezpečné nerezové zábradlia


Zábradlie je neodmysliteľnou súčasťou mnohých bodov. Plní nielen estetickú funkciu ale zároveň aj bezpečnostnú. Je hlavným podporným bodom pre osoby vystupujúce a zostupujúce zo schodiska a zabezpečuje ochranu osôb proti pádu do voľného priestoru. Konštrukcia zábradlia ponúka nespočetne veľa možností na realizáciu. Materiály, tvary a celková architektonická projekcia zohľadňuje vždy požiadavky zákazníka, estetiku a splnenie bezpečnostných noriem.

architecture-2562316_640

Schodisko je  vždy dominantným prvkom v priestore. Spája jednotlivé priestory a člení ho na menšie celky. Zábradlie mu dáva doplňujúcu funkciu a preto je potrebné venovať mu náležitú pozornosť. Nerezové zábradlia na schody Lmmont Vás presvedčia svojím dokonalým prevedením, estetickým dizajnom a najmä funkčnosťou.Sú zhotovené na mieru a podľa požiadaviek zákazníkov. Široké portfólio zahŕňa viaceré možnosti prevedenia, široký výber doplnkov, úchytiek a rôznych výplní. V ponuke je kombinácia oceľového nerezového zábradlia napríklad so sklom, drevom, železom ale aj inými materiálmi. Konštrukcia zábradlia je prispôsobená tvaru schodiska – v ponuke je točité, segmentové ale aj iné typy zábradlia. Má vysokú odolnosť voči vonkajším aj vnútorným vplyvom a minimálne požiadavky na údržbu. Vďaka vhodnej povrchovej úprave odolávajú aj  kyslým dažďom.

spiral-4059473_640

Veľkou výhodou nerezového zábradlia je dlhá životnosť. Aj preto sa využíva nielen v rodinných domoch, ale aj pri stavbe nákupných centier, administratívnych budov a bytových komplexov. Medzi zákazníkmi je mimoriadne populárne prevedenie so sklenenými výplňami. Tie môžu byť z matného, mliečneho alebo číreho nekaleného skla. Dokonale odľahčia konštrukciu samotného zábradlia a presvetlia priestor schodiska. Odborníci odporúčajú pred samotnou realizáciou odbornú konzultáciu, aby zábradlie splnilo všetky požiadavky kladené na jeho bezpečnosť a funkčnosť.